Tento internetový obchod používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto internetového obchodu s tímto souhlasíte.

Zavřít
Informace

Typy vozidel

Vana do kufru PE univerzální Renault Modus od 2004 do 2012

univerzální typ, obdélníkový tvar 90x50cm, materiál PE Polyethylen, 4-6 cm vysoký okraj

Více podrobností

Novinka!


Nové, univerzální vany do kufru / zavazadlového prostoru
Nyní více komfortu, čistoty a pohodlí!

Bezpečnost


Hypoalergenní materiál umožňuje libovolné použití v kterémkoli vozidle bez jakýchkoli zdravotních rizik.

Ochrana


Výhodou van do zavazadlového prostoru / kufru Brillant® je zvýšený okraj 4-6cm (dle typu vozidla), který chrání interiér zavazadlového prostoru před vysypáním či vylitím tekutin (voda, olej), nečistot, prachu, sněhu apod. do zavazadlového prostoru, s odolností vůči prosáknutí olejů, benzínu a jiných pohonných hmot a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů.

Design


Moderní design zajišťuje bezproblémové použití a elegantní vzhled v daném typu vozidla.

Materiál


Recyklovatelný, vysoce odolný a kvalitní materiál - vysokohustotní polyethylen PE zajišťují vanám vysokou odolnost vůči opotřebení.

Stabilita materiálu


Kvalita materiálu umožňuje použití van v širokém rozsahu teplot od -20°C do +40°C (PE) a také odolnost vůči stárnutí materiálu vlivem UV-záření.

Certifikáty a homologace


Všechny vany do zavazadlového prostoru jsou opatřeny certifikátem TÜV Süd Czech, certifikátem o složení a bezpečnosti použitého materiálu MSDS, homologací dle směrnic České republiky / Evropské unie ATEST 8SD 3401 a z hlediska hořlavosti vyhovují požadavkům metodiky ZM-A/10.70 (Česká republika / Evropská unie).

Snadné použití


Vana je vhodná pro převážení nákladů v zavazadlovém prostoru, snadno omyvatelná, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací pouhým rozložením.

Pohodlí


Posunu převáženého materiálu a předmětů účinně zamezí celoplošná protiskluzová vrstva s velmi vysokou kvalitou na vrchní straně zabraňující posunu předmětů položených na podložku během jízdy - ideální pomocník při převážení nákupů, zavazadel apod.

Snadná údržba


Vana je snadno omyvatelná, uzpůsobená pro standardní údržbu pomocí běžných čistících prostředků (např. mytí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem apod.). Čištění je možné snadno provádět mimo vozidlo např. zahradní hadicí.

Značka Brillant®


Brillant® je tradiční značkou autodoplňků a autopříslušenství z České republiky. Při výrobě všech produktů značky Brillant® je vždy kladen obrovský důraz na kvalitu zpracování, vysokou odolnost materiálů a přesnost výroby.

  • ODOLNOST VŮČI UV-ZÁŘENÍ
  • ODOLNOST VŮČI TEPLOTÁM -20°C +40°C
  • ODOLNOST VŮČI CHEMIKÁLIÍM
  • HYPOALERGENNÍ MATERIÁL
  • RECYKLOVATELNÉ
  • OHEBNOST A PRUŽNOST
  • ODOLNOST VŮČI POŠKRÁBÁNÍ
  • PERFOROVANÝ POVRCH
  • OBDÉLNÍKOVÝ TVAR 90x50cm